Sort By:  

Shitet toke mbrapa Megatek.

Shitje
Cmim i diskutueshem - Toke

Shitet nje toke me siperfaqe 1804 m2 mbrapa Megatek. Vendndodhja e tokes ka nje perspektive shume te mire per zhvillim dhe ofron nje sere mundesish…

More Details
1804 m2