Shitet godine 2 kateshe ne Qerret, Durres.

Albania
Shitje 150,000€ - Vile
225  m2 4 Bedrooms 4 Bathrooms 2 Garages

Shitet godine dy kateshe ne Qerret, ne afersi te detit.
Ka nje siperfaqe trualli prej 216 m2 dhe 225 m2 siperfaqe ndertimi.
Godina eshte organizuar ne 4 apartamente pushimi secila me siperfaqe 65m2, verande ne cdo kat te saj, nje oborr i cili krijon mundesi parkimi per 2 makina. Gjithashtu ka dhe nje tarrace e cila eshte e gatshme per ndertimin e nje kati shtese.
Disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Prona eshte nje mundesi shume e mire per investim.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne : +355 69 215 5978

Vizita

Të ngjashme