Shitet apartament 3+1 prane Zogut te Zi, Tirane.

  • WhatsApp Image 2018-09-07 at 20.48.18 (3)
  • WhatsApp Image 2018-09-07 at 20.48.17
  • WhatsApp Image 2018-09-07 at 20.48.18 (1)
  • WhatsApp Image 2018-09-07 at 20.48.18 (2)
  • WhatsApp Image 2018-09-07 at 20.48.19
Tirana, Albania
Shitje 1,200€ m2 - Apartment
117 m2 3 Bedrooms 2 Bathrooms 2 Garages

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe 117m2 ne kompleksin e pallateve perballe Ring Center.
Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe ne nje zone shume te mire duke ju krijuar akses direkt me rrugen e Durresit, 21 Dhjetorin , Rrugen e Trenit si dhe Lapraken. Kjo prone eshte e pajisur dhe me hipoteke
Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri dhe ofrohet se bashku me 2 garazhe me vlere 25.000 EURO.

Eshte nje okazion qe nuk duhet humbur.

Vizita

Të ngjashme