Shitet apartament 3+1 ne rr.Bajram Curri.

Rruga Bajram Curri,
Shitje 800€ m2 - Apartment
138 m2 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Shitet nje apartament 3+1, me siperfaqe 138m2 ne rr.Bajram Curri prane shkolles “Besnik Sykja” , ne Tirane.
Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 dhome gatimi,2 tualete si dhe 1 ballkon.
Cmimi:800EURO/M2

Të ngjashme