Shitet apartament 2+1 prane kompleksit Kika 1, Tirane.

  • qwedas (1)
  • qwedas
  • qwedwqas (1)
  • qwedwqas
Albania
Shitje 95,000€ - Apartment
108 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe me te kerkuara te Tiranes, konkretisht tek Kompleksi “KIKA 1”, ne kati e 2-te banimi shitet apartament 2+1+Verande me siperfaqe totale prej 108 m2 dhe siperfaqe te brendeshme prej 97.80 m2, i organizuar ne dy shoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet, nje ballkon dhe nje verande te bollshme. Apartamenti eshte i orientuar ne Perendim dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet ofron facilitete te ndryshme per ta bere jeten tuaj sa me komode.

Vizita

Të ngjashme