Shitet apartament 2+1 ne zonen e Fushes se Aviacionit, Tirane.

  • E88-Tabela
  • plan
Rruga Dritan Hoxha, Tiranë, Albania
Shitje 850€ m2
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home2/tiranapr/public_html/wp-content/themes/realhomes/framework/functions/real-estate.php on line 396
 
99.57 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms Year Built 2018

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 99.57 m2 prane Fushes se Aviacionit. Ka 1 dhome ndenje, 2 dhoma fjetje, 2 tualete si dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone ne zhvillim, qe ka nje perspektive shume te mire zhvillimi. Kjo zone ofron disa facilitete si afersia me stacion autobuzi,shkolla,dalje direkte ne disa prej zonave kryesore te Tiranes.

Vizita

Të ngjashme