Shitet apartament 2+1 ne Vlore.

Rruga Sadik Zotaj, Vlorë, Albania
Shitje 650€ m2 - Apartment
104,2 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Shitet nje apartament 2+1 ne qytetin e Vlores. Siperfaqja totale e baneses eshte 104.2 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. Ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te kerkuar te qytetit bregdetar, duke e bere kete apartament nje aset mjaft te mire. Cmimi per m2 eshte 650 EURO.

Vizita

Të ngjashme