Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Kodra e Diellit 1.

  • 50758857_1277981809007335_7248481271687413760_n
  • 50632909_1277981799007336_6440852086589489152_n
  • 50560888_1277981842340665_7497908903242366976_n
  • 50269294_1277981962340653_5327618046892703744_n
  • 50534724_1277981992340650_2287920935321206784_n
  • 50272040_1277982015673981_5218028992807829504_n
  • 50529092_1277981849007331_2579992154696843264_n
  • 50654697_1277981932340656_7239159556272553984_n
  • 50940287_1277981899007326_9090861012894089216_n
  • 51112585_1277981922340657_6020861047328473088_n
Tirana, Albania
Shitje 1,100€ m2 - Apartment
130 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Kodra e Diellit 1. Apartamenti perfshin 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ambient gatimi te vecuar nga salloni, nje verande prej 30m2 dhe nje ballkon me pamje mjaft te mire. Shtepia eshte e shtruar me parket dhe ndodhet ne katin e 4 te nje prej pallateve te rezidences. Siperfaqja totale eshte 130m2 . Kjo prone ofron nje pamje fantastike,ajer te paster si dhe ndodhet ne nje zone shume te qete.

Per nje vizite ne prone, na kontaktoni ne +355 69 215 5978.

 

 

Vizita

Të ngjashme