Shitet apartament 1+1 prane Selvise, Tirane.

  • Untitled design (4)
  • Untitled design (5)
  • Untitled design (1)
  • Untitled design (2)
  • Untitled design (3)
Rruga e Saraçëve, Tiranë, Albania
Shitje 1,200€ /m2 - Apartment
53.5 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Selvise ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 53.5m2 dhe eshte i organizuar mjaft mire per nje jetese sa me komode.

Vendndodhja e apartamentit eshte ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit, ka ne afersi disa shkolla, stacione autobusi si dhe ndodhet vetem 5 minuta larg qendres.

Vizita

Të ngjashme