Shitet apartament 1+1 prane ish-parkut te autobuzave, Tirane.

  • 1-3
  • 3-3
  • 4-3
  • 6-3
Rruga e Kavajës, Tiranë, Albania
Shitje 1,300€ m2 - Apartment
65 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet apartament 1+1 me sip 65m2 ne nje zone shume te zhvilluar te kryeqytetit. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe me ngrohje qendrore. Ndodhet ne katin e 2(dyte) te nje pallati te ri dhe ka nje vendndodhje shume te mire si per te jetuar dhe per te kryer aktivitete te ndryshme biznesi.

 

Vizita

Të ngjashme