Shitet apartament 1+1 ne rr.”Frosina Plaku”

Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
Shitje 1,200€ m2 - Apartment
68.1 Sq Ft 1 Bedroom 1 Bathroom

Nje apartament 1+1, me nje siperfaqe prej 68.1m2,qe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit. Ndodhet mbrapa Hotel Mondial,ne nje zone mjaft te mire dhe te qete,ku jetesa juaj do ishte e nje cilesie te larte.Mos humbisni kohe, bejeni tuajin menjehere vetem nepermjet Tirana Property.

Vizita

Të ngjashme