Shitet ambient komercial prane stadiumit Dinamo.

  • 91DCFFF9-D4F9-46F5-BB0C-9C1F84A98982
  • AE7271AC-973B-47FF-AA70-E7E69DFCE4C6
  • 25001E83-F2DD-4038-B8B5-57A17FE711A9
Rruga Mustafa Qosja, Tirana, Albania
Shitje 750,000€ - Komerciale
238 m2

Shitet ambient komercial prane stadiumit Dinamo me siperfaqe 238m2. Ambienti ka 3 pjese me dalje direkte ne rruge dhe ka teresisht fasad xhami. Eshte nje ambient shume i mire per bar kafe, restorante etj.

Nxito ta besh tendin kete super ambient.

Vizita

Të ngjashme