Jepet me qera nje ndertese ne zonen e Saukut.

Sauk, Tirana, Albania
Qera 4,000€ /muaj - Dyqan
800 m2

Jepet me qera nje objekt me 4 kate dhe nje nentoke. Siperfaqja totale e prones eshte 1000 m2 por si ndertese ka 800 m2. E gjithe ndertesa eshte e rinovuar dhe e pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje. Zona e jashtme e nderteses ka hapsire parkimi qe lejon parkimin e rreth 10 deri ne 15 makina.Objekti ndodhet ne zonen e Saukut, dhe eshte mjaft i pershtatshem per zyra dhe biznese te ndryshme, duke qene vetem 10 minuta larg qendres se Tiranes. Bejeni tuajen nepermjet Tirana Property.

Të ngjashme