Jepet me qera kati i 4 i nje vile ne zonen e rezidences amerikane, Tirane.

Rruga Haki Shehu, Tiranë, Albania
  600€ /muaj - Apartment
140 m2 3 Bedrooms 2 Bathrooms Year Built 2016

Jepet me qera kati i fundit i nje vile prane rezidences amerikane ne Tirane. Kati i fundit ka 3 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone, si dhe 2 dhoma ndenje.Ka nje pamje shume te bukur gjate cdo orari te dites, dhe i dhuron banoreve te saj nje ajer fantastik, qe eshte e veshtire ta gjesh neper kryeqytet.Parkimi eshte i hapur, dhe mund te parkohen disa makina njeheresh.Ndodhet fare prane nje kopshti femijesh, cka e ben kete apartament ideal per familjare.

Të ngjashme