Jepet me qera kati i 4 i nje vile ne zonen e rezidences amerikane, Tirane.

 • 32191496_1653225464724961_6953074215637483520_n
 • 32336622_1653225724724935_5095812691923042304_n
 • 32153035_1653225458058295_6206208084654686208_n
 • 32169878_1653225418058299_6398473231962996736_n
 • 32169901_1653225594724948_4603865020420325376_n
 • 32191419_1653225288058312_8284934816688766976_n
 • 32191496_1653225464724961_6953074215637483520_n
 • 32202648_1653225204724987_6070970379231297536_n
 • 32222283_1653225734724934_9186544208415031296_n
 • 32239566_1653225321391642_4203162610566168576_n
 • 32239645_1653225528058288_1884480909017612288_n
 • 32267194_1653225721391602_2760150313183739904_n
Rruga Haki Shehu, Tiranë, Albania
  600€ /muaj - Apartment
140 m2 3 Bedrooms 2 Bathrooms Year Built 2016

Jepet me qera kati i fundit i nje vile prane rezidences amerikane ne Tirane. Kati i fundit ka 3 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone, si dhe 2 dhoma ndenje.Ka nje pamje shume te bukur gjate cdo orari te dites, dhe i dhuron banoreve te saj nje ajer fantastik, qe eshte e veshtire ta gjesh neper kryeqytet.Parkimi eshte i hapur, dhe mund te parkohen disa makina njeheresh.Ndodhet fare prane nje kopshti femijesh, cka e ben kete apartament ideal per familjare.

Vizita

Të ngjashme