Jepet me qera apartament ne zonen e Brrylit,Tirane.

 • stiven
 • foto fikse
 • ok
 • ssss
 • st
 • stiv
 • ban'
 • ban
 • s
 • sad
 • ss
 • sti
 • stive
Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania
Qera 400€ /muaj - Apartment
100 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Jepet me qera nje apartament me 2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone, dhe nje ambjent i perbashket gatimi dhe ndenjeje. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe i mobiluar.Ndodhet ne katin e trete(3) te  nje pallati shtate(7) katesh ne zonen e Brrylit. Kjo banese ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe kushton 400 euro ne muaj, por cmimi eshte i diskutueshem.Zona eshte mjaft e mire dhe e populluar, ka shume vende argetimi, si dhe ndodhet prane stacionit te autobusit.

Vizita

Të ngjashme