Jepet me qera apartament afer Taiwan, Tirane.

Rruga Reshit Çollaku, Tirana 1001, Albania
Qera 850€ € - Apartment
120 m2 3 Bedrooms 1 Bathroom

Jepet apartament me qera siper restorant La Voglia, prane Taiwan. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire. Ka 3 dhoma fjetje, 1 ambjent ndenje, 1 tualet, nje ballkon dhe nje zone depoje. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te stilit te ndertimit italian. Ky apartament eshte ekskluzivitet i Tirana Property. Cmimi eshte i diskutueshem.

Të ngjashme