Jepet me qera apartament 2+1 prane rr. se Kavajes, Tirane.

  • IMG-0606 (1)
  • IMG-0604
  • IMG-0612
  • IMG-0611
  • IMG-0607
  • IMG-0608
  • IMG-0616
Tirana, Albania
Qera 350€ /Muaj - Apartment
2 Bedrooms 1 Bathroom

Jepet me qera nje apartament 2+1 buze rruges “Kont Urani”. Eshte teresisht e mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Si zone te ofron shume mundesi, pasi ka afer shkolle, stacione autobuzi, dalje ne rruge te Kavajes dhe te Durresit dhe mbi te gjitha eshte nje zone shume e qete.
Apartamenti eshte ne katin e dyte te nje vile dhe ofron nje jetese optimale.

Vizita

Të ngjashme