Jepet me qera apartament 2+1 prane Gjykates se Apelit, Tirane

Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë 1000, Albania
Qera 350€ - Apartment
66 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

po Jepet me qera apartament 2+1 prane Gjykates se Apelit, Tirane. Apartamenti eshte ne rruge kryesore dhe me pamje nga lumi i Lanes.

Siperfaqja totale eshte 66m2, me dy dhoma fjetje, sallon+kuzhine, nje tualet si dhe nje depo. Apartamenti eshte rinovuar se fundmi dhe eshte i gjithi me parket.

Eshte nje apartament qe ia vlen te merret me qera, pasi eshte ne nje nga lagjet me te mira te kryeqytetit.

Të ngjashme