Jepet me qera apartament 2+1 ne Bulevardin Zogu I.

  • 20140923_125358
  • 20140923_125426
  • 20140923_125614
  • 20140923_125721
  • 20140923_125924
  • 20140923_130135
  • 20140923_125519
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Albania
Qera 450€ muaj - Apartment
110 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Jepet me qera nje apartament 2+1 ne bulevardin Zogu I, prane Fakultetit te Shkencave se Natyres. Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone si dhe nje ambjent salloni dhe kuzhine.Ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte teresisht i mobiluar.
Si vendndodhje eshte fantastike, pasi qendra eshte vetem 3 minuta larg, ka disa shkolla ne afersi dhe eshte nje zone realisht e populluar dhe njekohesisht e zhvilluar.
Perfito nga ky rast.

Vizita

Të ngjashme