Jepet me qera ambient komercial ne rrugen “Frosina Plaku”,Tirane.

Rr. Frosina Plau,Tirane
Qera 300€ Muaj - Dyqan, Komerciale, Zyra
60 m2

Jepet me qera ambient komercial ne rrugen Frosina Plaku, prane shkolles Naim Frasheri. Ambienti eshte ne katin 0 te nje pallati te ri ne nje zone mjaft te populluar. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe eshte buze rruge.

Të ngjashme