Jepet apartament me qera ne rr. e Freskut.

Restorant Qesaraka
Qera 30,000€ Leke/Muaj - Apartment
107 M2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Jepet me qera nje apartament 2+1, me siperfaqe prej 107 m2, ne zonen e Freskut,prane Restorant Qesarkut.Ndodhet 50m nga rruga per Linze. Apartamenti ndodhet ne katin e peste (5) te nje pallati te ri dhe eshte i mobiluar mjaft mire.Ka dy ballkone dhe njeri prej tyre ka pamjen e malit te Dajtit.

Të ngjashme