Apartament ne rr.”Vllazen Huta”

Rruga Vllazën Huta, Tiranë, Albania
Shitje 139,000€ € - Apartment
136 M2 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Apartament me siperfaqe 136 m2,me nje ambjent salloni te vecuar nga ambjenti i gatimit, 2 tualete ,3 dhoma gjumi, si dhe 2 ballkone.Shitet pjeserisht e mobiluar. Ambjenti ndodhet ne katin e 5 prane rr.”Vllazen Huta” , afer Komisariatit nr.1. Ky apartament ka akses te lehte ne rruget kryesore, me stacionin e autobusit si dhe me shkollen “Hoxha Tahsin”. Cmimi i diskutueshem.

Të ngjashme