Apartament ne rr. “Mihal Grameno”,Tirane .

Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania
Qera Cmim i diskutueshem - Apartment
75.5 M2 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet nje apartament prane Shkolles se Baletit , ne rrugen “Mihal Grameno”. Ambjenti ndodhet ne katin e III te nje pallati te ri dhe eshte i mobiluar. Apartamenti perbehet nga nje sallon i bashkuar me ambjentin e kuzhines,nga 1 (nje) dhome gjumi,1 (nje) tualet dhe 1 (nje) ballkon me pamje mjaft te mire te Tiranes. Siperfaqja totale eshte 75.5 metra katror.Zona ne te cilen ky apartament ndodhet ka akses mjaft te mire me Rr. e Elbasanit dhe me Bulevardin Bajram Curri.

Të ngjashme