Apartament ne rr.”Frederik Shiroka”

Rr. Frederik Shiroka
Shitje Cmim i diskutueshem - Apartment
137.5 M2 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Apartament me nje siperfaqe totale ndertimi prej 150 m2 dhe me hipoteke 137.5 m2 ,i perbere nga 3 dhoma gjumi,nje sallon,nje ambjent gatimi,2 tualete si dhe nje ballkon.Kjo prone ndodhet ne katin e trete mbi supermarket “Joena”, prane rr.”Frederik Shiroka”. Zona ne te cilen ky apartament ndodhet ka akses te menjehershem me rr.”Muhamet Gjollesha”, me shkollen “Sabahudin Gabrani” si dhe me stacionin e autobuzit, ndersa ne krahun tjeter me Rrugen e Kavajes. 

Të ngjashme