Jepet me qera apartament prane rr.Kavajes

1001, Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
Qera 600€ /muaj - Apartment
150 m2 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Jepet me qera nje apartament me nje siperfaqe prej 150 m2. Ne kete siperfaqe perfshihen 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 depo. Vendndodhja e apartamentit eshte ne zemren e kryqytetit, ku ka dalje ne disa prej rrugve kryesore. Eshte mjaft prane faciliteteve te ndryshme dhe eshte ne nje lagje mjaft te zhvilluar.

Të ngjashme