Jepet apartament me qera ne rr. “Hajdar Hidi”

Rruga Hajdar Hidi, Tirana 1001, Albania
Qera 300€ Muaj - Apartment
1 Bedroom 1 Bathroom

Jepet me qera nje apartament 1+1 , e mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire. Banesa ndodhet ne katin e trete(3), dhe ka akses te menjehershem me rr. e Kavajes, si dhe me rr.”Myslym Shyri”.

Të ngjashme