Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Liqenit Artificial, Tirane.

  • shpi
  • we
  • werrwe
  • dfwde
Albania
Qera 450€ /Muaj - Apartment
87 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Jepet me qera nje apartament mjaft i mire ne zonen e liqenit artificial. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. Eshte  i pajisur me sistem ngrohje dhe ofron nje jetese mjaft komode. Zona ne te cilen ky apartament ndodhet, eshte nje zone shume e mire dhe mjaft e organizuar.

Vizita

Të ngjashme