Jepet me qera ambient komercial ne rrugen “Frosina Plaku”,Tirane.

  • 2B0B90F3-DEB7-4191-AB11-3BCC048D98D2
  • 1BA283A3-2FA6-4A37-AABA-2C51F161925F
  • 521CE251-12C9-40FD-A7FF-8475A5947563
Rr. Frosina Plau,Tirane
Qera 300€ Muaj - Dyqan, Komerciale, Zyra
60 m2

Jepet me qera ambient komercial ne rrugen Frosina Plaku, prane shkolles Naim Frasheri. Ambienti eshte ne katin 0 te nje pallati te ri ne nje zone mjaft te populluar. Ka nje siperfaqe prej 60 m2 dhe eshte buze rruge.

Vizita

Të ngjashme