Apartament ne rr.”Vllazen Huta”

  • 9C697CE5-E294-4C4E-A0A9-C475CD577908
  • C5DB8A3A-E060-4B3C-99C0-8F77090470AB
  • 6636FCFB-14C8-4784-ADD3-361524787CCF
  • BEED4538-147B-45FE-AE78-F3467BED3EAA
  • 4E6831CF-1873-4132-9690-74AF64B3317A
Rruga Vllazën Huta, Tiranë, Albania
Shitje 139,000€ € - Apartment
136 M2 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Apartament me siperfaqe 136 m2,me nje ambjent salloni te vecuar nga ambjenti i gatimit, 2 tualete ,3 dhoma gjumi, si dhe 2 ballkone.Shitet pjeserisht e mobiluar. Ambjenti ndodhet ne katin e 5 prane rr.”Vllazen Huta” , afer Komisariatit nr.1. Ky apartament ka akses te lehte ne rruget kryesore, me stacionin e autobusit si dhe me shkollen “Hoxha Tahsin”. Cmimi i diskutueshem.

Vizita

Të ngjashme