Apartament ne rr.”Frederik Shiroka”

  • 23559919_1484673688246807_8142198252416496145_n
  • 23561703_1484673701580139_6536450216512796886_n
  • 23621652_1484673638246812_2342966005985534579_n
  • 23658567_1484673661580143_6075133850725833494_n
  • 23722255_1484673684913474_7273473766744436408_n
Rr. Frederik Shiroka
Shitje Cmim i diskutueshem - Apartment
137.5 M2 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Apartament me nje siperfaqe totale ndertimi prej 150 m2 dhe me hipoteke 137.5 m2 ,i perbere nga 3 dhoma gjumi,nje sallon,nje ambjent gatimi,2 tualete si dhe nje ballkon.Kjo prone ndodhet ne katin e trete mbi supermarket “Joena”, prane rr.”Frederik Shiroka”. Zona ne te cilen ky apartament ndodhet ka akses te menjehershem me rr.”Muhamet Gjollesha”, me shkollen “Sabahudin Gabrani” si dhe me stacionin e autobuzit, ndersa ne krahun tjeter me Rrugen e Kavajes. 

Vizita

Të ngjashme