Sort By:  

Shitet toke ne Yzberisht.

Shitje
150€ m2 - Toke

Shitet nje toke ne zonen e Yzberishtit, ne periferi te Tiranes. Kjo toke eshte e aksesueshme nga rruga dhe eshte ne nje zone mjaft te…

More Details
2000 m2

Shitet apartament 2+1 ne Sarande.

Shitje
75,000€ - Apartment

Shitet nje apartament 2+1 ne qytetin e Sarandes. Ky apartament ka nje siperfaqe totale prej 119m2 dhe eshte i hipotekuar. Vendndodhja e ketij apartamenti eshte…

More Details
119 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms