Jepet me qera ambient komercial prane Institutit te Higjienes, Tirane.

  • IMG_5887
  • 3
  • vila niku 2
  • vila niku
Tirana, Albania
Qera, Shitje 800€ /muaj - Dyqan, Komerciale, Zyra
67 m2

Jepet me qera ambient komercial prane Institutit te Higjienes ne Tirane.
Dyqani ka nje siperfaqe prej 67m2(neto) dhe ndodhet buze rruges Nasi Pavllo.
Ofron mundesi per krijimin e bizneseve te ndryshme dhe ka nje klientele te perqendruar ne zonen ku ndodhet.

Per cdo informacion, kontaktoni ne +355 69 215 5978

Gjithashtu ambienti eshte ne shitje.

Vizita

Të ngjashme