Shitet dyqan perballe Ministrise se Jashtme.

Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania
Shitje 190,000€ - Dyqan
70+50 m2

Shitet nje dyqan me siperfaqe 70m2+50 m2 , ne bulevardin “Bajram Curri”. Dyqani ndodhet ne rruge kryesore dhe eshte ne nje zone mjaft te zhvilluar. Ky dyqan vjen si okazion nga Tirana Property, me nje cmim prej vetem 226.000 € . Mos e humbisni kete mundesi.

Vizita

Të ngjashme