Shitet apartament 2+1 prane rr. Myslym Shyri, Tirane.

  • WhatsApp Image 2020-02-13 at 20.01.42
  • WhatsApp Image 2020-02-13 at 20.02.08 (1)
  • WhatsApp Image 2020-02-13 at 20.02.08 (2)
  • WhatsApp Image 2020-02-13 at 20.02.08
  • WhatsApp Image 2020-02-13 at 20.02.09 (1)
  • WhatsApp Image 2020-02-13 at 20.02.09 (2)
  • WhatsApp Image 2020-02-13 at 20.02.09 (3)
  • WhatsApp Image 2020-02-13 at 20.02.09
Albania
Shitje 140,000€ - Apartment
93 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe 93 m2 ne hyrje te rruges Myslym Shyri, me dalje direkte ne rrugen 21 Dhjetori. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ambjent ndenje dhe gatimi ( i ndare me banak), teresisht i mobiluar.
Vendndodhja e ketij apartamenti krijon shume lehtesi ne jeten e perditshme pasi ndodhet prane institucioneve te ndryshem, shkollave dhe ndodhet ne nje nga rruget kryesore te kryeqytetit.

Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i ndertuar pas viteve 2000 dhe eshte i pajisur me ashensor.

 

 

Cmimi eshte 140.000 EURO (i diskutueshem)

Vizita

Të ngjashme