Shitet apartament 2+1 prane Pazarit te Ri.

  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.58 (1)
  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.57
  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.57 (3)
  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.57 (2)
  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.56 (1)
  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.56
  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.57 (1)
  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.58
  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.58 (3)
  • WhatsApp Image 2018-07-16 at 11.36.58 (2)
Rruga Kostandin Kristoforidhi, Tiranë, Albania
Shitje 1,280€ m2 - Apartment
82.3 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Shitet nje apartament 2+1, me siperfaqe 82.5 m2. Apartamenti eshte ne gjendje perfekte per te jetuar dhe ndodhet ne nje nga zonat kryesore te kryeqytetit, me akses te drejtperrdrejt me sheshin Skenderbej, me pazarin e ri,me pedonalen dhe shume zona te populluara.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, prane rruges kryesore dhe fare afer stacionit te autobuzit.
Nxitoni ta beni tuajin kete super apartament.

Vizita

Të ngjashme