Shitet apartament 2+1 prane Concord Center, Tirane.

  • 2wqee3
  • 23 (1)
  • Untitled design
  • 23
  • Rented (1)
Rruga Gaqo Vakeflli, Tirana, Albania
Shitje, Sold 60,000€ - Apartment
83.5 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Shitet nje apartament 2+1 ne zonen e Concord Center ne Tirane. Apartamenti ofron kushte shume te mira jetese dhe vendndodhja eshte mjaft e mire. Ambienti i gatimit eshte thuajse i ndare nga ambienti i ndenjes dhe ka dy dhoma me hapsire dhe drite. Tualeti po ashtu ka ajrim natyral duke qene se ka dritare. Afersia me Concord Center i shton vleren ketij apartamenti duke qene se cdo gje qe ju nevojitet do e gjeni te perqendruar ne nje zone te vetme.

Ky apartament vjen me nje cmim fantastik ndaj mos ngurroni te na kontaktoni ne : +355 69 215 5978.

Vizita

Të ngjashme