Shitet apartament 1+1 prane Komunes se Parisit, Tirane.

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania
Shitje 153,000€ - Apartment, Zyra
102.8 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 102.8 m2 ne hyrje te Komunes se Parisit. Apartamenti ka nje verande me siperfaqe 48.9 m2, e cila iu ofron nje pamje mjaft te mire te kryqytetit. Gjithashtu organizimi i brendshem i apartamentit, ofron nje jetese te rehatshme dhe me shume hapsira. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri.

Vizita

Të ngjashme