Shitet apartament 1+1 ne Vlore.

Rruga Sadik Zotaj, Vlorë, Albania
Shitje 650€ m2 - Apartment
83.5 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet nje apartament 1+1 ne qytetin e Vlores. Siperfaqja totale e baneses eshte 83.05 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te kerkuar te qytetit bregdetar, duke e bere kete apartament nje aset mjaft te mire. Cmimi per m2 eshte 650 EURO.

Vizita

Të ngjashme