Shitet apartament 1+1 ne rr. “Hoxha Tahsin”, Tirane.

  • 4 (1)
  • 2
  • 4
  • 1
  • Untitled design
Albania
Shitje 56,800€ - Apartment
50 M2 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet nje apartament 1+1 ne rr. Hoxha Tahsin, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 50m2 dhe ka pamje nga Lindja.
Vendndodhja eshte cka e ben kete apartament te vecant, pasi ndodhet vetem 5 minuta nga qendra e Tiranes si dhe eshte fare prane me Pazarin e Ri. Ka disa shkolla ne afersi dhe stacion autobusi per ne zona te ndryshme te kryeqytetit. Kontakto ne +355 69 215 5978 per ta vizituar kete apartament.

Vizita

Të ngjashme