Shitet apartament 1+1 ne rr. Besim Alla, Tirane.

  • WhatsApp Image 2019-10-22 at 8.30.45 PM (2)
  • WhatsApp Image 2019-10-22 at 8.30.44 PM (2)
  • WhatsApp Image 2019-10-22 at 8.30.44 PM (3)
  • WhatsApp Image 2019-10-22 at 8.30.44 PM
  • WhatsApp Image 2019-10-22 at 8.30.45 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-10-22 at 8.30.45 PM (3)
  • WhatsApp Image 2019-10-22 at 8.30.44 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-10-22 at 8.30.45 PM
  • WhatsApp Image 2019-10-22 at 8.34.38 PM
Rruga Besim Alla, Albania
Shitje 650€ /m2 - Apartment
81.50 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Shitet apartament 1+1 ne rr. Besim Alla ne zonen e Yzberishtit.. Apartamenti perbehet nga nje sallon me ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Pallati ku ndodhet ky apartament eshte i viteve te fundit dhe i nje cilesie mjaft te mire. Siperfaqja totale e prones eshte 81.50 m2 dhe ofron kushte shume te mira jetese .

Eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe hipoteke.

Per nje vizite ne prone, na kontaktoni ne +355 69 215 5978 ose ne Facebook Messenger

Vizita

Të ngjashme