Shitet ambient bar-kafe prane Komunes se Parisit,Tirane.

  • 55736477_2148827518498084_1644101815777624064_n
  • 55945043_2148827481831421_2118148037820809216_n
  • 56248066_2148827631831406_3615493312175144960_n
Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Shitje 350,000€ - Bar-Kafe
94 m2

Shitet nje ambient bar-kafe ne zonen e Komunes se Parisit. Ambienti ndodhet ne nje zone te populluar dhe mjaft te mire per biznes duke qene se eshte buze rruges.
Ka nje siperfaqe prej 94 m2 me hipoteke. Jashte kesaj siperfaqe ka nje hapsire te shfrytzueshme mjaft te sistemuar me sipefaqe 45m2.
Arredimi i ambientit eshte modern dhe ne gjendje shume te mire.

Per nje vizite ne prone mund te kontaktoni ne : +355 69 215 5978

Vizita

Të ngjashme