Jepet me qera vile 3 kateshe ne rr.Him Kolli,Tirane.

 • IMG-8778
 • IMG-8779
 • IMG-8780
 • IMG-8781
 • IMG-8783
 • IMG-8784
 • IMG-8785
 • IMG-8786
 • IMG-8787
 • IMG-8790
 • e re
Rruga Him Kolli, Tiranë, Albania
Qera 1,500€ muaj - Vile
250 m2 9 Bedrooms 3 Bathrooms

Jepet  me qera vile 3 kateshe per biznese.Vila permban 9 dhoma, pra nga 3 dhoma ne cdo kat ku mund te kryen aktivitete te ndryshme , si dhe nga 1 tualet per kat. Zona ne te cilen ndodhet ka levizje te konsiderueshme si me automjete, ashtu si dhe me kembesor dhe ndodhet ne mes te rr.Kavajes dhe rr.Myslym Shyri. Ne afersi ka stacione autobuzi, qendra te ndryshme biznesi e shume lehtesi te tjera.

Vizita

Të ngjashme