Jepet me qera studio ne zonen e Bllokut, Tirane.

  • WhatsApp Image 2018-09-14 at 2.03.38 PM
  • WhatsApp Image 2018-09-14 at 2.03.39 PM (1)
  • WhatsApp Image 2018-09-14 at 2.03.39 PM (2)
  • WhatsApp Image 2018-09-14 at 2.03.39 PM
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
Qera 350€ /Muaj - Studio
78 m2 1 Bathroom

Jepet me qera nje studio per banim, e mobiluar ne Bllok. Ambienti eshte i sapo perfunduar, me mobilje te reha dhe ndodhet ne nje zone shume te kerkuar.
Si ambient banimi eshte perfekt per 2 deri ne 3 veta, por normalisht dhe me shume.Gjithashtu nje arsye me shume per te marre kete apartament eshte fakti qe nese paguan qerane prej 350EURO/muaj, atehere te gjitha faturat e shtepise jane detyrim i pronarit.
Mos e humb kete mundesi .

Vizita

Të ngjashme