Jepet me qera apartament ne zonen e Brrylit,Tirane.

 • E81060B9-CD10-4987-97CD-03BDD7A0A490
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.28 PM
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.29 PM (1)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.29 PM (2)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.29 PM (3)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.29 PM
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.30 PM (1)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.30 PM (2)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.30 PM (3)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.30 PM
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.31 PM (1)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.31 PM (2)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.31 PM (3)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.31 PM (4)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.31 PM
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.32 PM (1)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.32 PM (2)
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.32 PM
 • WhatsApp Image 2018-11-15 at 1.47.33 PM
Bulevardi Bajram Curri, Tiranë, Albania
Qera 400€ /Muaj - Apartment
100 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Jepet me qera nje apartament me 2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone, dhe nje ambjent i perbashket gatimi dhe ndenjeje. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar dhe i mobiluar.Ndodhet ne katin e trete(3) te  nje pallati shtate(7) katesh ne zonen e Brrylit. Kjo banese ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe kushton 400 euro ne muaj, por cmimi eshte i diskutueshem.Zona eshte mjaft e mire dhe e populluar, ka shume vende argetimi, si dhe ndodhet prane stacionit te autobusit.

Vizita

Të ngjashme