Jepet me qera apartament afer Taiwan, Tirane.

 • 39671DAE-503D-42BC-B593-D7A67F3267FC
 • 3659FA5F-EF44-449E-B09D-C2B2F5AF7339
 • EC2E43FF-0E8A-4B56-AE6A-5B1E6DF4E34A
 • 38A09005-94E8-4E22-BE01-9C1FAF768B85
 • 191BDCF5-7E9A-4A81-BB53-4162D443AEF5
 • 912923D4-F99E-40BD-8CAB-EB945ACE0CB0
 • 83B7A242-E3C8-4EE9-8947-6A768A794FE0
 • 28DC3041-DD09-4B64-8FD8-E96ED77C3B9C
 • 1D42BF93-610E-4ED4-8DB9-399F5CB991E3
 • 0AFDF807-421A-4349-AD17-F4C1CC8B1389
 • A9B55738-C5B7-43AC-BFEB-015F74CD3B2C
 • FD092C59-6DA3-4869-8C83-88C15FA478C8
 • 62C1449D-0D25-450E-8D28-F2CFB3311E7A
Rruga Reshit Çollaku, Tirana 1001, Albania
Qera 750€ € - Apartment
120 m2 3 Bedrooms 1 Bathroom

Jepet apartament me qera siper restorant La Voglia, prane Taiwan. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje mjaft te mire. Ka 3 dhoma fjetje, 1 ambjent ndenje, 1 tualet, nje ballkon dhe nje zone depoje. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te stilit te ndertimit italian. Ky apartament eshte ekskluzivitet i Tirana Property. Cmimi eshte i diskutueshem.

Vizita

Të ngjashme