Jepet me qera apartament 2+1 prane rr. Myslym Shyri.

  • 087CA0FC-BDD8-41B1-B23D-A0F2806B76E7
  • E81060B9-CD10-4987-97CD-03BDD7A0A490
  • B47244E4-D072-496A-B729-CA1880D9C8BA
  • A7C6CE96-83FA-4180-9D2E-E8EF47AB8DAD
  • 2C830F62-DF37-41DA-B59B-F662F9211B4A
  • B833636D-DED7-4DE8-B004-3AEA0549EDC5
  • 26446F8B-709A-4FC6-84FE-EA04523FE94C
  • 62A224B7-8A4C-4FD9-82B4-1D4F495DCC04
Rruga Hajdar Hidi, Tirana, Albania
Qera 300€ /muaj - Apartment, Zyra
76 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Jepet me qera nje apartament 2+1 me sip. 76m2. Apartamenti ndodhet pak metra nga rr. Myslym Shyri dhe ka nje vendndodhje shume te mire. Pavarsisht faktit qe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter, apartamenti eshte teresisht i rinovuar dhe i mobiluar me te gjithe mobiljet e nevojshme.  Ka dy dhoma gjumi si dhe dy tualete.

Vizita

Të ngjashme