Jepet me qera apartament 2+1 prane Kopshtit Zoologjik.

 • image (3)
 • image (11)
 • image (12)
 • image (13)
 • image (2)
 • image
 • image (1)
 • image (7)
 • image (8)
 • image (9)
 • image (10)
 • image (6)
Albania
Qera 380€ /muaj - Apartment
122.45 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms 1 Garage

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 136 m2 dhe ka dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ambient garderobe,dy ballkone si dhe zonen e gatimit te vecuar nga salloni.
Siperfaqja e apartamentit eshte e konsiderueshme dhe ofron hapsire si dhe kushte shume te mira jetese.

Salloni eshte i vecuar nga zona e gatimit dhe ofron nje pamje shume te mire te Liqenit Artificial.
Dhoma kryesore e gjumit ka gjithashtu nje tualet personal dhe nje ambient garderobe te mobiluar ( e pajisur me parket).
Dhoma e dyte ka ballkonin e dyte te shtepise.
Te dyja tualetet e shtepise jane te pajisura me pajisjet hidrosanitare te nevojshme dhe ngrohja e apartamentit behet me ane te kondicionereve multisplit me inverter.

Ofrohet dhe garazhi ne parkimin e pallatit.

Per informacione te metejshme kontaktoni ne +355 69 215 5978
Kontakto ne messenger

Vizita

Të ngjashme