Jepet me qera apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik, Tirane.

 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.48 PM
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.47 PM
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.46 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.46 PM
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.45 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.45 PM
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.44 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.44 PM
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.43 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.43 PM
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.42 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.42 PM
 • WhatsApp Image 2019-11-16 at 6.11.41 PM
Albania
Qera 700€ /m - Apartment
140 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms 3 Garages

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik.
Siperfaqja e baneses eshte 140 m2 e organizuar ne:
2 sallone ku njera prej tyre mund te kthehet lehtesisht ne dhome gjumi, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku ne njeren prej tyre eshte vendosur nje kuzhine e vogel.
Ofrohet plotesisht e mobiluar. Mobilimi eshte bashkohor dhe nje pjese e tyre jane pothuajse te reja.
Brenda apartamentit do te gjeni qetesine dhe komoditetin e duhur.
Banesa ju ofron organizim te mire te hapesires se brendshme, dhoma te bollshme, punime te ndryshme gipsi, leter murale, parket druri dhe laminat ne te gjithe ambientin, oxhak funksional, sistem Chiller per ngrohjen dhe ftohjen, tualet me hidromasazh etj.
Apartamenti eshte i orientuar nga veriu dhe jug-lindja, me pamje te lagjes perreth
Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe shume te preferuar te Tiranes, prane Liqenit Artificial, Kopshtit Botanik, qendres tregtare TEG dhe autostrades Tirane-Elbasan.
Ne cmim perfshihen edhe 3 vende parkimi ne garazhd te mbyllur ne katin e nendheshem.

Vizita

Të ngjashme