Jepet me qera apartament 2+1 prane Kodres se Diellit,Tirane.

Rruga Teodor Ruzvelt, Tiranë, Albania
Qera 350€ /Muaj - Apartment
104 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 104 m2 ne zonen nen Kodren e Diellit. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe ka 2 dhoma fjetje, nje sallon, dy tualete si dhe dy ballkone. Eshte teresisht i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Vendndodhja e ketij apartamenti ofron nje jetese te qete dhe te sigurt, si dhe akses te drejtperdrejte ne autostrade dhe rruget kryesore te kryeqytetit.

 

Vizita

Të ngjashme