Jepet me qera apartament 2+1 prane Gjykates se Apelit, Tirane

  • 6461B81D-16CF-4823-A03C-9DF239DD4DF6
  • 064F081D-2D31-4E50-A6EE-71318328987C
  • 6758C1B7-5E9C-4ED1-87A5-690FE2A4F5CA
  • 1401E649-9EE4-45DD-A8A7-D23BDE1413F1
  • D92710A2-4F9C-433B-95C9-8BE60F9C31F9
Bulevardi Zhan D'Ark, Tiranë 1000, Albania
Qera 350€ - Apartment
66 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

po Jepet me qera apartament 2+1 prane Gjykates se Apelit, Tirane. Apartamenti eshte ne rruge kryesore dhe me pamje nga lumi i Lanes.

Siperfaqja totale eshte 66m2, me dy dhoma fjetje, sallon+kuzhine, nje tualet si dhe nje depo. Apartamenti eshte rinovuar se fundmi dhe eshte i gjithi me parket.

Eshte nje apartament qe ia vlen te merret me qera, pasi eshte ne nje nga lagjet me te mira te kryeqytetit.

Vizita

Të ngjashme